Informacje o dostawie


INFORMACJE O DOSTAWIE


1.  Zamówiony Towar dostarczany jest na adres wskazany w zamówieniu.


2.  Towar dostarczany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terenie Europy.


3.  Czas realizacji zamówienia przez Sprzedawcę wynosi  do 3 dni roboczych od momentu przekazania go do realizacji. W szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu o czym Klient zostanie poinformowany przez Sprzedawcę.


4.  Dostawa do Klienta jest odpłatna, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy zostają naliczane według obowiązujących cenników firm kurierskich oraz Poczty Polskiej. 


5.  Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:


a) przesyłka pocztowa


b) przesyłka pocztowa (pobranie)


c) przesyłka kurierska


d) przesyłka kurierska (pobranie)


6. Dostawy realizowane są w dni robocze.


7. W dniu wysyłki towaru Klient otrzymuje od e-maila z informacją o numerze listu przewozowego.


6.  Podczas odbioru zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie, czy Towar nie posiada żadnych uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. Przy odbiorze paczki, przed podpisaniem listu przewozowego, prosimy otworzyć paczkę, a następnie bardzo dokładnie sprawdzić, czy zamówiony Towar nie jest uszkodzony. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych w transporcie, należy odmówić przyjęcia paczki oraz spisać z kurierem protokół szkody. O zaistniałym problemie prosimy poinformować Sprzedawcę.


7.  W celu bezproblemowej realizacji zamówienia, Sprzedawca przekazuje odpowiedniej firmie dostawczej adres mailowy i numer telefonu klienta. Przekazanie adresu mailowego i numeru telefonu jest obowiązkowym elementem zawieranej umowy kupna w Sklepie.


8. Dostawy realizowane są w dni robocze.